SÜRDÜREBİLİRLİK

İnsan Odaklı Yaklaşımımız

Bakırcılar Ambalaj, bölgesinde başarıya taşıyan en önemli kaynağımız dinamik, yeniliklere ve gelişime açık çalışanlarımızdır. Firmamızda çalışan her bir birey, burada yaptığı iş ile dokunduğu her kişinin yaşamı boyunca yanında olmakta, hayatını zenginleştirirken sunduğu kaliteli ürünlerle de nesiller boyu fayda yaratmaktadır.

Bakırcılar Grup, sürdürülebilir bir gelecek için tüm insanlığın yaşamını daha iyi ve sağlıklı şartlarda sürdürdüğü, imkânlardan eşit şekilde yararlanabildiği bir işletmeyi dizayn için el birliğiyle oluşturmanın gerekliliğine inanmakta ve globalleşme yolculuğunun merkezine ise “insan”ı koymaktadır. İnsanı odak alan bu yaklaşım, İnsan Kaynakları politikasının da temelini oluşturmaktadır.

Kariyer ve Gelişim

Güçlü, karakterli bir kurum kültürü ve işveren markası için gelişim ve liderliğin önemine inanıyoruz. Kendi liderlerini yaratan ve enerjisini dinamizminden alan bir organizasyon olarak, sürdürülebilir gelişim programlarıyla her seviyede çalışanlarımıza gelişim fırsatları sunuyoruz. Tüm İnsan Kaynakları uygulamalarımızda esas aldığımız “Bugünden Geleceği İnşa Etmek” ilkesiyle, staj döneminden üst düzey liderlik kademesine kadar, her kademede çalışanlarımızın gelişim süreçlerini yapılandırıyoruz. Uyguladığımız gelişim programlarıyla, liderlik yetkinliklerinin gelişimine doğrudan destek veriyoruz.

Adil, güvenilir ve yeni nesil performans değerlendirme sistemimizle de işe alım sürecinden itibaren tüm çalışanlarımızın gelişimimini adım adım takip ediyor, kariyer gelişim planları doğrultusunda sürekli geribildirim ve karşı önlemlerle hedeflerinin gerçekleşmesini destekliyoruz.

Kültür Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Geçmişe dayalı temel ilke ve değerlerimizin şekillendirdiği ana kurum kültürümüzün yanında jeopolitik olarak da çeşitli alt kültürlere sahibiz ve bunların önemine inanıyoruz. Her faaliyetimizde seviye gözetmeksizin çalışanlarımızın fikirlerini ve önerilerini paylaşabileceği platformları sağlıyor ve tüm uygulamalarımızı kapsayıcı bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

Çeşitliliği ve kapsayıcılığı destekleyen “Hayat Etik Kurallar Çalışma İlkelerimiz” ile ayrımcılığın önlenmesini güvence altına alıyor, dünyanın neresinde olursa olsun tüm çalışanlarımıza dürüst, adil, eşitlikçi, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmayı taahhüt ediyoruz. Çalışanlarımızın özlük haklarına tam ve zamanında ulaşmasını öncelik alarak, onların mesleki ve bireysel gelişimi için gerekli fırsat ve ortamları sunuyoruz.

Çalışan bağlılığını destekleyen en önemli yapı taşlarından biri olan katılımcılığı İnsan Kaynakları yaklaşımımızın olmazsa olmazı sayıyoruz. Çoksesliliği teşvik etmek, aksiyon önerileri üzerinde birlikte çalışarak projeler üretmek ve sürekli iletişim ağını devam ettirmek üzere çalışanlarımızın gönüllü olduğu işlerinde çeşitliliği ve kapsayıcılığı destekliyoruz ve önem veriyoruz.

Bizi ve Kariyer Fırsatlarımızı Aşağıda ki Sayfalardan Takip Edebilirsiniz

Bakırcılar Ambalaj | Tüm Hakları Saklıdır

AMBALAJ END - TEM KIRTASİYE
BAKIRCILAR AMBALAJ