“Etkileşimli, hızlı ve güvenilir tedarik”

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bakırcılar Grup olarak temel ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz ambalaj, endüstriyel temizlik ve kırtasiye sektöründe tüketici beklentilerini tam olarak yüksek kaliteli ürünleri mümkün olan en düşük maliyet ile tedariğini sağlayarak istediğiniz ürünleri ayağınıza kadar hizmeti getirmektir.

Bu amaçla;

  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak,
  • Personelimizin eğitim düzeyini üst seviyede tutmak,
  • Ürünün kalite standartlarına uygun e teminini ve devamlılığını sağlamak,
  • Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileştirmeyi sağlamak,
  • İnovasyona dayalı çalışmalar gerçekleştirmek,
  • Değişmez Kalite Politikalarımızdır.

İNOVASYON VE AR-GE

İnovasyon ve Ar-Ge’yi, sürdürülebilir bir geleceğin temel taşları olarak görüyoruz. Bu nedenle tüm imkanlarımız doğrultusunda en kapsamlı AR-GE çalışmalarını yürütmekteyiz. Her türlü geliştirme ve güncelleme faaliyetinde ilk adımımız öncelikle müşterilerin sektöre duydukları ilgi ve talepleridir. Sektördeki diğer firmaların yakın takibi, tüketici ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler sonucu ürün ağacının büyütülmesi ve farklılık yaratılması amacıyla tüm ihtiyaçların tespitinin yapılmasıdır.

Ar-Ge birimimizde geliştirmiş olduğumuz fikir ile ürün ve çalışmalarımızı, tüm firmalarımıza aktarıyoruz. Bu çalışmalarımızı yenilikçilik ve sürdürülebilirlik anlayışımızın odağında tutuyoruz. İhtiyaçlarına uygun ürünleri geliştirip daha donanımlı sunabilmek için tüketicilerimizi anlamaya ve taleplerini dinlemeye, dünya trendlerini her an takip etmeye önem veriyoruz.

Türkiye ve piyasasında rekabet eden bir şirket olarak, endüstriyel üründen ambalaja, kırtasiyeden ev içi ve ev dışı tüketim ürünlerine kadar verimliliği artıran süreçlerden çevre dostu teknolojilere kadar geniş kapsamlı bir Ar-Ge anlayışıyla, inovasyon kültürünü işimizin her alanına taşıyoruz

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimiz

Şirketimizde, iş sağlığı ve güvenliği kültürünü en üst düzeyde tutmak en önemli prensibimizdir. Sürdürülebilir üretim ve hizmet yaklaşımımız ile tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, komşularımıza sağlıklı çalışma ortamları, emniyetli çalışma ortamları ve şartları oluşturabilmek için iş sağlığı ve güvenliği konusunda sistem yaklaşımı ile gerekli tüm önlemleri almakta, proses ve çalışma risklerini en aza indirmekteyiz.

Gelişen teknolojileri takip edilerek proses güvenliğini en üst düzeyde tutmaktayız. Her operasyonda risk değerlendirmeleri ve değişim yönetimi çalışmaları yapılmakta, sürekli olarak iş akışları gözden geçirmekte, daha emniyetli ekipmanlar kullanılmakta, personel teknik bilgi ve yetkinliğini arttırmaya yönelik eğitimler verilmekte, güvenli çalışma ortamları ve koşulları için çalışanlarına en uygun kişisel koruyucuları temin etmekte, gerekli yasal ve periyodik ölçümlerini yapmakta ve takip etmekte, iş izin sistemi ile çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemimiz

Müşteri şikâyet ve taleplerini; açık, adil, şeffaf ve hızlı bir şekilde çözmeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Aldığımız geri beslemeler ve çalışanlarımıza düzenli olarak verdiğimiz eğitimler ile ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve şikayetlerin tekrarını önlemeyi hedefliyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri hatasız olarak tam güvenli bir ortamda karşılamak ve sürekli daha iyi hizmet verebilmek için sistem yaklaşımı ile müşteri ilişkilerimizi yönetmekteyiz.

Müşterilerimiz ile olan sürekli ilişkileri operasyonel ve analitik olarak ele alabilmek için çağrı merkezi uygulamasını kullanmaktayız.

Bakırcılar Ambalaj | Tüm Hakları Saklıdır

AMBALAJ END - TEM KIRTASİYE
BAKIRCILAR AMBALAJ