“Etkileşimli, hızlı ve güvenilir tedarik”

Bakırcılar Grup olarak biz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve güvenilir tedarik ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üreten bir firmayız.

Temelleri 1990 yılında atılan Bakırcılar Grup kuruluşundan günümüze kadar olarak ambalaj ürünleri, endüstriyel temizlik ürünleri, kırtasiye ürünleri, hızlı tüketim ürünleri, ev dışı tüketim ürünleri, medikal ürünler vb. birçok sektörde olan şirketimiz, tüm gücü ve imkanları ile ürünlerimizi tüketiciye ulaştırıyoruz.

Bakırcılar Grup olarak tüm faaliyetlerimizi insana, topluma ve doğaya saygı çerçevesinde yürütüyoruz. Sürdürülebilirlik yaklaşımımız, finansal ve operasyonel başarılarımızın devamlılığı başta olmak üzere itibar yönetimi, ürün kalitesi ve güvenliği, doğa dostu üretim, etkin kaynak kullanımı, geri dönüşüm, inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması, iş sağlığı ve güvenliği, yenilikçi AR-GE çalışması, adil rekabet ve etik değerler, fırsat eşitliği, yerel istihdam ve toplumsal projelere destek gibi başlıklar altında yürüttüğümüz çalışmalara rehberlik ediyor. Vizyonumuz ve sürdürülebilir büyüme anlayışımızla, Türkiye’de yerel istihdam sağlamak fayda yaratmak için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Çalışanlarımız gerek aldığı eğitimler gerek ise geçmişte günümüze edindiği tecrübe ile müşterisine belirtilen süre içerisinde işi teslim etme ve referansları ile güvenilirlik vermektedir. Kendini yenileyen, modern ve profesyonel bakış içeren vizyon ve disiplinli çalışması ile Bakırcılar Grup kendisini sektörde en iyi konumlara taşımayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Bakırcılar Grup olarak benimsediğimiz değerlere bağlı kalarak, Dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi üretim ve tedarik sağlama firması olmak.

Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bakırcılar Grup olarak temel ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz ambalaj, endüstriyel temizlik ve kırtasiye sektöründe tüketici beklentilerini tam olarak yüksek kaliteli ürünleri mümkün olan en düşük maliyet ile tedariğini sağlayarak istediğiniz ürünleri ayağınıza kadar hizmeti getirmektir.

Bu amaçla;

  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak,
  • Personelimizin eğitim düzeyini üst seviyede tutmak,
  • Ürünün kalite standartlarına uygun e teminini ve devamlılığını sağlamak,
  • Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileştirmeyi sağlamak,
  • İnovasyona dayalı çalışmalar gerçekleştirmek,
  • Değişmez Kalite Politikalarımızdır.

İNOVASYON VE AR-GE

İnovasyon ve Ar-Ge’yi, sürdürülebilir bir geleceğin temel taşları olarak görüyoruz. Bu nedenle tüm imkanlarımız doğrultusunda en kapsamlı AR-GE çalışmalarını yürütmekteyiz. Her türlü geliştirme ve güncelleme faaliyetinde ilk adımımız öncelikle müşterilerin sektöre duydukları ilgi ve talepleridir. Sektördeki diğer firmaların yakın takibi, tüketici ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler sonucu ürün ağacının büyütülmesi ve farklılık yaratılması amacıyla tüm ihtiyaçların tespitinin yapılmasıdır.

Ar-Ge birimimizde geliştirmiş olduğumuz fikir ile ürün ve çalışmalarımızı, tüm firmalarımıza aktarıyoruz. Bu çalışmalarımızı yenilikçilik ve sürdürülebilirlik anlayışımızın odağında tutuyoruz. İhtiyaçlarına uygun ürünleri geliştirip daha donanımlı sunabilmek için tüketicilerimizi anlamaya ve taleplerini dinlemeye, dünya trendlerini her an takip etmeye önem veriyoruz.

Türkiye ve piyasasında rekabet eden bir şirket olarak, endüstriyel üründen ambalaja, kırtasiyeden ev içi ve ev dışı tüketim ürünlerine kadar verimliliği artıran süreçlerden çevre dostu teknolojilere kadar geniş kapsamlı bir Ar-Ge anlayışıyla, inovasyon kültürünü işimizin her alanına taşıyoruz

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimiz

Şirketimizde, iş sağlığı ve güvenliği kültürünü en üst düzeyde tutmak en önemli prensibimizdir. Sürdürülebilir üretim ve hizmet yaklaşımımız ile tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, komşularımıza sağlıklı çalışma ortamları, emniyetli çalışma ortamları ve şartları oluşturabilmek için iş sağlığı ve güvenliği konusunda sistem yaklaşımı ile gerekli tüm önlemleri almakta, proses ve çalışma risklerini en aza indirmekteyiz.

Gelişen teknolojileri takip edilerek proses güvenliğini en üst düzeyde tutmaktayız. Her operasyonda risk değerlendirmeleri ve değişim yönetimi çalışmaları yapılmakta, sürekli olarak iş akışları gözden geçirmekte, daha emniyetli ekipmanlar kullanılmakta, personel teknik bilgi ve yetkinliğini arttırmaya yönelik eğitimler verilmekte, güvenli çalışma ortamları ve koşulları için çalışanlarına en uygun kişisel koruyucuları temin etmekte, gerekli yasal ve periyodik ölçümlerini yapmakta ve takip etmekte, iş izin sistemi ile çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemimiz

Müşteri şikâyet ve taleplerini; açık, adil, şeffaf ve hızlı bir şekilde çözmeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Aldığımız geri beslemeler ve çalışanlarımıza düzenli olarak verdiğimiz eğitimler ile ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve şikayetlerin tekrarını önlemeyi hedefliyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri hatasız olarak tam güvenli bir ortamda karşılamak ve sürekli daha iyi hizmet verebilmek için sistem yaklaşımı ile müşteri ilişkilerimizi yönetmekteyiz.

Müşterilerimiz ile olan sürekli ilişkileri operasyonel ve analitik olarak ele alabilmek için çağrı merkezi uygulamasını kullanmaktayız.

İnsan Odaklı Yaklaşımımız

Bakırcılar Ambalaj, bölgesinde başarıya taşıyan en önemli kaynağımız dinamik, yeniliklere ve gelişime açık çalışanlarımızdır. Firmamızda çalışan her bir birey, burada yaptığı iş ile dokunduğu her kişinin yaşamı boyunca yanında olmakta, hayatını zenginleştirirken sunduğu kaliteli ürünlerle de nesiller boyu fayda yaratmaktadır.

Bakırcılar Grup, sürdürülebilir bir gelecek için tüm insanlığın yaşamını daha iyi ve sağlıklı şartlarda sürdürdüğü, imkânlardan eşit şekilde yararlanabildiği bir işletmeyi dizayn için el birliğiyle oluşturmanın gerekliliğine inanmakta ve globalleşme yolculuğunun merkezine ise “insan”ı koymaktadır. İnsanı odak alan bu yaklaşım, İnsan Kaynakları politikasının da temelini oluşturmaktadır.

Kariyer ve Gelişim

Güçlü, karakterli bir kurum kültürü ve işveren markası için gelişim ve liderliğin önemine inanıyoruz. Kendi liderlerini yaratan ve enerjisini dinamizminden alan bir organizasyon olarak, sürdürülebilir gelişim programlarıyla her seviyede çalışanlarımıza gelişim fırsatları sunuyoruz. Tüm İnsan Kaynakları uygulamalarımızda esas aldığımız “Bugünden Geleceği İnşa Etmek” ilkesiyle, staj döneminden üst düzey liderlik kademesine kadar, her kademede çalışanlarımızın gelişim süreçlerini yapılandırıyoruz. Uyguladığımız gelişim programlarıyla, liderlik yetkinliklerinin gelişimine doğrudan destek veriyoruz.

Adil, güvenilir ve yeni nesil performans değerlendirme sistemimizle de işe alım sürecinden itibaren tüm çalışanlarımızın gelişimimini adım adım takip ediyor, kariyer gelişim planları doğrultusunda sürekli geribildirim ve karşı önlemlerle hedeflerinin gerçekleşmesini destekliyoruz.

Kültür Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Geçmişe dayalı temel ilke ve değerlerimizin şekillendirdiği ana kurum kültürümüzün yanında jeopolitik olarak da çeşitli alt kültürlere sahibiz ve bunların önemine inanıyoruz. Her faaliyetimizde seviye gözetmeksizin çalışanlarımızın fikirlerini ve önerilerini paylaşabileceği platformları sağlıyor ve tüm uygulamalarımızı kapsayıcı bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

Çeşitliliği ve kapsayıcılığı destekleyen “Hayat Etik Kurallar Çalışma İlkelerimiz” ile ayrımcılığın önlenmesini güvence altına alıyor, dünyanın neresinde olursa olsun tüm çalışanlarımıza dürüst, adil, eşitlikçi, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmayı taahhüt ediyoruz. Çalışanlarımızın özlük haklarına tam ve zamanında ulaşmasını öncelik alarak, onların mesleki ve bireysel gelişimi için gerekli fırsat ve ortamları sunuyoruz.

Çalışan bağlılığını destekleyen en önemli yapı taşlarından biri olan katılımcılığı İnsan Kaynakları yaklaşımımızın olmazsa olmazı sayıyoruz. Çoksesliliği teşvik etmek, aksiyon önerileri üzerinde birlikte çalışarak projeler üretmek ve sürekli iletişim ağını devam ettirmek üzere çalışanlarımızın gönüllü olduğu işlerinde çeşitliliği ve kapsayıcılığı destekliyoruz ve önem veriyoruz.

Bizi ve Kariyer Fırsatlarımızı Aşağıda ki Sayfalardan Takip Edebilirsiniz

Bakırcılar Ambalaj | Tüm Hakları Saklıdır

AMBALAJ END - TEM KIRTASİYE
BAKIRCILAR AMBALAJ